- Advertisement -spot_img

TAG

acar debore

Troket dimri në Shqipëri. Dëborë dhe acar gjatë mesjavës

Dimri ka ardhur tashmë në Shqipëri, me shira, temperatura të ulta si edhe reshje dëborë tashmë në zona të ndryshme të vendit. Adiola Bani nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img