- Advertisement -spot_img

TAG

Adah Lesslie

Tronditëse/Ish-sportisti profesionist vret pesë njerëz dhe veten

Një ish-profesionist i futbollit amerikan ka qëlluar për vdekje një doktor, gruan e tij, dy nipërit e tyre dhe një person tjetër, para se...

Latest news

- Advertisement -spot_img