- Advertisement -spot_img

TAG

Adam Driver

Familja Gucci me akuza të rënda ndaj filmit që shpalos jetën e tyre

Fotot e bërë nga fotografët,kanë shkaktuar diskutime në media për filmin i cili ka intriguar mjaft ndjekës."House Of Gucci" luajtur nga Lady Gaga dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img