- Advertisement -spot_img

TAG

Addison Rae

“Stilisti e urren me siguri”, rrjeti po tallet me veshjet e Addison Rae në MTV Awards

Për yllin e TikTok, Addison Rae, ishte hera e parë që bëhej pjesë e MTV Movie & TV Awards, pasi 20-vjeçarja do të jetë...

Çfarë deklaroi Addison Rae për yllin e pop-it ,që ktheu ndjekësit kundra

Addison Rae,vajza që ka çoroditur platformën TikTok,ka bërë një deklaratë që e ka bërë atë subjektin e talljeve,përqeshjeve dhe 'memeve'. Këngëtarja,e njohur më tepër prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img