- Advertisement -spot_img

TAG

Adele

Mos vallë Taylor Swift dhe Adele po realizojnë një këngë së bashku?

Pas lajmit se Taylor Swift po realizon albumin e saj të rradhës Red (Taylor's Version) në Nëntor të këtij viti, fansat kanë nisur me 'kërkimet'...

Trajneria e Adele zbulon sekretet e ndryshimit drastik

Ndryshimi drastik i këngëtares Adele bëri bujë të madhe në mediat e mbarë botës dhe është diskutuar gjatë. Ajo ka humbur 44 kilogramë dhe pamja...

Latest news

- Advertisement -spot_img