- Advertisement -spot_img

TAG

Adelina Ismaili

Zanfina feston sot ditëlindjen, ja dedikimi më emocionues që i bëhet

Këngëtarja shqiptare, Zanfina Ismaili feston sot ditëlindjen dhe për të gjithë ato që janë kuriozë, po ju tregojmë se bukuroshja ka lindur më 10...

Këngëtarja shqiptare ngroh zemrat e familjeve në nevojë duke i dhuruar 12 shtëpi

Adelina Ismaili,ikona e muzikës shqiptare është rikthyer duke bërë zhurmë,siç vetëm ajo di.Këngëtarja e njohur është kthyer në qendër të vëmendjes për gjestin kuptimplotë...

Latest news

- Advertisement -spot_img