- Advertisement -spot_img

TAG

Adi Pojana

Deklaroi se ishte përdorues droge prej 17 vjetësh, Adi Pojana thumbon kolegët në media: Ik ore futuni tek zabeli juaj

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana ka shpërthyer gjatë një intervistë televizive ndaj kolegëve dhe personazheve të njohur. I ftuar në emisionin “Ftesë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img