- Advertisement -spot_img

TAG

adis

Dita Ndërkombëtare e ADIS/ Më 2019 1.7 milion njerëz të infektuar me HIV

Si asnjëherë më parë Dita Ndërkombëtare e ADIS-it po shënohet në kohë pandemie. Drejtorja ekzekutive e Programit të Kombeve të Bashkuara për HIV dhe AIDS,...

Latest news

- Advertisement -spot_img