- Advertisement -spot_img

TAG

administratori i kompanise

Durrës/ Lihet i lirë administratori i kompanisë (Emri)

  Ky kontenier kishte ndaluar disa ditë më parë në portin e Pireut dhe më pas ka mbërriur në portin e Durrësit. Mësohet se në Policinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img