- Advertisement -spot_img

TAG

Adoleshente

Ndërron jetë një adoleshente

Një vajzë 18-vjeçe ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas policisë viktima me inicialet S.B. nga hetimet paraprake ka rezultuar se vuante...

TikTok-u që po tmerron njerëzit, të riut i pritet koka brutalisht

Një skenë brutale ku dikujt i pritet koka, është publikuar në rrjetin e adoleshentëve TikTok, e maskuar nga autorët perversë si një rutinë normale...

Po trasportonin emigrantë të paligjshëm, në këmbim të shumave të larta të parave, arrestohen 3 adoleshentë

Tre adoleshentë nga Tiranë kanë rënë në pragat e policisë pasi janë kapur duke transportuar emigratë të paligjshëm. Bëhet me dije se në pranga kanë...

Shkulje flokësh dhe grushte , rrihen keq adoleshentet

  Tashmë është bërë mëse e zakonshme që sherret në rrugë të ndodhin edhe mes vajzave. Më parë, të gjithë mendonin se djemtë ishin ata...

Përleshje me thika mes adoleshentëve në Elbasan, plagoset 15 vjeçari. Dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Një sherr me thika mes adoleshentëve ka përfunduar me një 15 vjeçar të plagosur. Sipas policisë i mituri Leonard Peqini ka marrë plagë në...

Në akuzë për përdhunimin e adoleshentes, arrestohet 31-vjeçari në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar 31-vjeçarin E. S., i cili u shpall në kërkim pak ditë më parë, pas akuzës për përdhunim. I riu u...

Sherr masiv mes adoleshentëve. Dy të plagosur

Dy adoleshentë janë plagosur lehtë pas një sherri pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në Kinostudio si pasojë e...

A janë tani adoleshentët më të siguruar me veçorinë e re të instagramit?

Rrjeti i njohur social, Instagram, po prezanton politikat e reja duke limituar interaksionet mes adoleshentëve dhe të rriturve për ta bërë më të sigurt...

Latest news

- Advertisement -spot_img