- Advertisement -spot_img

TAG

adoptim

Nëna e re adoptoi një foshnje, prindërit biologjikë ndryshojnë mendje

Disa ditë pasi morën beben e tyre nga spitali, Sarah Howell dhe bashkëshorti Chris duhet t’i thonin asaj lamtumirë. Bebja që ata kishin adoptuar e...

Latest news

- Advertisement -spot_img