- Advertisement -spot_img

TAG

Adriana Metoshi

U kap duke dremitur në Kuvend, reagon ashpër Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është vendosur në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Një foto e saj duke dremitur në Kuvend...

Latest news

- Advertisement -spot_img