- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Lapaj

Fshehtësia e votës/ Lapaj sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok votimi dhe live në KQZ ta gjej për kë ke votuar

Avokati Adriaktik Lapaj i është kundërpërgjigjur sërish kreut të KQZ-së Ilirian Celibashit dhe deklaratës së tij se fleta e votimit pavarësisht pranisë së barcodit në...

Zgjedhje të fshehta?Aktivisti ngre dyshime të rënda: Mund të zbulohet për kë keni votuar

Aktivisti Adriatik Lapaj ka ngritur dyshime të forta këtë të martë mbi fshehtësinë e votës në Shqipëri, dyshime këto që nëse do të vërtetoheshin...

Latest news

- Advertisement -spot_img