- Advertisement -spot_img

TAG

adriatik lllalla

LAJM I FUNDIT/ Jepet dënimi për Adriatik Llalla, i konfiskohet dhe pasuria

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit ka dhënë dënimin me 2 vite burg për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, si dhe i ka konfiskuar pasurinë...

Adriatik Llalla merret si i pandehur nga Gjykata e Posaçme

Gjykata e Posaçme ka marrë si të pandehur ish-prokurorin, Adriatik Lalla, pasi nuk ka deklaruar të hollat në kufi. Gjykata vendosi kalimin në gjyq për...

Latest news

- Advertisement -spot_img