- Advertisement -spot_img

TAG

afganet

Takimi i ministrave të NATO-s, Xhaçka: Nëse Shqipëria mund presë mijëra afganë, cili vend nuk e bën dot

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka mori pjesë në takimin e jashtëzakonshëm të Këshillit të Atlantikut të Veriut (NAC), në format...

Strehimi i afganëve në Shqipëri, Basha: T’i qëndrojmë pranë partnerit strategjik SHBA

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me kërkesën e SHBA që kërkon që afganë të strehohen në Shqipëri. Me anë të një...

Latest news

- Advertisement -spot_img