- Advertisement -spot_img

TAG

afronadika

A do e ftojë Bleron dhe Afronën në dasmën e saj? Flet për herë të parë Teuta Krasniqi

Të gjithë e dinë se ish-bashkëshortja e Bleros , Teuta Krasniqi dhe partnerja e tij aktuale, Afrona Dika, kanë një raport mjaft të mirë...

Latest news

- Advertisement -spot_img