- Advertisement -spot_img

TAG

After Hours

Pse fansat e The Weeknd po e sulmojnë kaq shumë Ed Sheeran

Ed Sheeran është rikthyer fuqishëm me këngën e tij të fundit, "Bad Habits". Por, publikimi i këngës ka sjellë shumë diskutime në rrjet dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img