- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Baçi

Plas debati në emision/ Murrizi e quajti “karabush”, kandidati heq mikrofonin, dhe kërkon sqarimin pa kamera

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme mes deputetit Myslim Murrizi dhe kandidatit të PD-së për deputet në qarkun e Durrësit Agim...

Latest news

- Advertisement -spot_img