- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Tutulani

Beteja për Tiranën, projeksioni në ABC: Si ndahen mandatet mes PS, PD e LSI në kryeqytet

Agim Tutulani nga “Geo Cartography” tregoi në studion e ABC se në Tiranë dy forcat kryesore PS dhe PD, janë në një barazim statistikor....

Projeksioni/ Ja si ndahen mandatet në Fier

Eksperti zgjedhor Agim Tutulani duke folur për ndarjen e mandateve në qytetin e Fierit është shprehur se Partia Demokratike ka shanse reale që në Fier...

Projeksioni/ Agim Tutulani: Në Elbasan PS ka gjasa të marrë 8 mandate dhe PD të sigurojë 6

Eksperti zgjedhor Agim Tutulani ka deklaruar se sipas projeksionit në Elbasan PS ka gjasa të marrë 8 mandate dhe PD të sigurojë 6. “Në 2017...

Latest news

- Advertisement -spot_img