- Advertisement -spot_img

TAG

agjent antidroge

Agjenti i anti-drogës humb jetën nga koronavirusi. Pozitiv edhe Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu

Një agjent i anti-drogës në Policinë e Shtetit, ka humbur jetën nga koronavirusi. Gazeta MAPO mëson se agjenti që përdorej dhe si i infiltruar nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img