- Advertisement -spot_img

TAG

AGRON HASANAJ

Vazhdon ‘reprezalja’ në Kadastrën e Shkodrës, largohet drejtori dhe kryetari, ja kush i zëvendëson (EMRI)

  Drejtori i Kadastrës së Shkodrës, Agron Hasanaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij. Hasanaj kishte vetëm 3 muaj në këtë detyrë dhe mësohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img