- Advertisement -spot_img

TAG

agron tufa

DEL DOKUMENTI/ Zbulohet identiteti i vërtetë i Spartak Brahos

  Studiuesi Agron Tufa, i cili ka mbajtur dhe postin e drejtorit të Institutit për Krimet e Komunizmit ka zbuluar emrin e fëmijërisë së deputetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img