- Advertisement -spot_img

TAG

Ahmet Dakli

20 nxënës dhe 39 mësues rezultojnë pozitiv, karantinohet klasa e gjimnazit në qytetin e Elbasanit

Elbasani është një nga qytetet dita ditës është duke regjistruar një numër të lartë të infektuarish. Një rritje e ndjeshme e të infektuarve është...

Latest news

- Advertisement -spot_img