- Advertisement -spot_img

TAG

Aida Hajnaj

Yuri Kim në takim me drejtuesit e SPAK: Koha e pandëshkueshmërisë po mbaron

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim është takuar ditën e sotme me kreun e SPAK, Arben Kraja dhe me drejtoreshën e BKH,...

Latest news

- Advertisement -spot_img