- Advertisement -spot_img

TAG

airport

Çfarë po ndodh me fluturimet, TIA jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

  Tirana International Airport njofton se 20 fluturimet e konfirmuara për ditën e Enjte janë: Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim Austrian Airlines – Tiranë –...

Latest news

- Advertisement -spot_img