- Advertisement -spot_img

TAG

Ajnshtajni

Ja çfarë nuk dini për bashkëshortin tuaj

Ka një kohë burri dhe gruaje. Për burrat, koha kalon më shpejt se gratë. Ajnshtajni u përpoq ta shpjegonte këtë përmes teorisë së tij të relativitetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img