- Advertisement -spot_img

TAG

Akil Pano

“Bëhesh dot ti homoseksual dhe unë lezbike?” plas debati mes Arbanës e Pastorit

Akil Pano, Sevim Arbana dhe Denata Toçe këtë të martë ishin të pranishëm në programin “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi ku ndanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img