- Advertisement -spot_img

TAG

Akili Pano

Plas keq mes gazetares dhe pastorit të njohur. Akili Pano: “Fëmijët të mësojnë nga videot e tua se si masturbohesh”/ Gazetarja: Patriark i shpifur!

  Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u fol në lidhje me temën e edukatës seksuale në shqoërinë shqiptare. Të ftuarit ishin nga fusha...

Latest news

- Advertisement -spot_img