- Advertisement -spot_img

TAG

akisdent

Humbi nënën, motrën dhe mbesën, shqiptarja e përndjekur nga makthet e aksidentit: Shoh nënën teksa i digjen krahët

Humbi nënën, motrën dhe mbesën. Vetë mbeti e plagosur nga një aksident. Kjo është historia e trishtë e një gruaje shqiptare, e cila ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img