- Advertisement -spot_img

TAG

akrep

U pickua nga një akrep në plazh, 23-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Një 23 vjeçar është nisur me urgjencë nga gadishulli i Karaburunit për në spitalin e Vlorës pasi është pickuar nga një akrep duke bërë...

Këto 3 shenja horoskopi duhet t’i evitoni menjëherë në një lidhje

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 5 shenjave të mëposhtme të horoskopit xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një...

Ja kush janë 2 shenjat më të zgjuara,më të talentuar dhe të shkëlqyeshëm të zodiakut

  Akrepi Akrepët, të shpejtë dhe jashtëzakonisht të mençur, zakonisht konsiderohen të jenë një nga shenjat më inteligjente të yjeve. Si Shenjë Uji, ata natyrshëm janë në...

Ja kush janë shenjat më xhelozë “të tmerrshëm” të horoskopit

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 2 shenjave të mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që...

Latest news

- Advertisement -spot_img