- Advertisement -spot_img

TAG

Aks rrugor

Aksi Elbasan-Peqin, një ndër segmentet problematike të aksidenteve rrugore

Aksi nacional Elbasan-Peqin një nga më problematikët sa i takon aksidenteve rrugore. Vetëm në kryqëzimin në Papër kanë ndodhur tre aksidente me 6 viktima. Këto lapidare...

ARRSH jep njoftimin : Nga 1 prilli nis asfaltimi i rrugës Kavajë-Rrogozhinë

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët dhe shoferët që do të lëvizin gjatë javës së ardhshme në aksin rrugor...

Rrëshqitje dheu në aksin rrugor Librazhd – Prrenjas (VIDEO)

Përgatitur nga: Fahrije Tabaku Situata është  shumë e veshtirë pasi dheu ka bllokuar rrugën dhe makinat nuk mund të qarkullojnë. Në këtë aks rrugor gjendej fadroma...

Rrëshqitje dherash e rënie gurësh në aksin Elbasan-Librazhd

Në aksin Elbasan-Librazhd gjatë ditës së sotme ka pasur rrëshqitje dherash e rënie të gurëve nga mali si pasojë e reshjeve të shumta të...

Latest news

- Advertisement -spot_img