- Advertisement -spot_img

TAG

Aksident autostradë të lënduar

Detaje të reja nga aksidenti i rëndë/ Pas shuarjes së flakëve nxirren nga makina drejtuesi dhe pasagjeri,ndërkohë shoferi niset me urgjencë për në spitalin...

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur pak më parë në aksin Milot-Mamurras. Makina që është përfshirë në aksident...

Latest news

- Advertisement -spot_img