- Advertisement -spot_img

TAG

aksident gjermani

Aksident i tmerrshëm në Gjermani! Humbin jetë tre shqiptarë, 35, 18 dhe 12 vjeç!

Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së sotme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë...

Latest news

- Advertisement -spot_img