- Advertisement -spot_img

TAG

aksident lezhe

Thellohet tragjedia/ Aksidenti tek “Shkalla e Tujanit” humb jetën edhe nëna e drejtuesit. (Emri)

Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit që ndodhi dje pasdite te “Shkalla e Tujanit”. Mësohet se ka ndërruar...

Aksident i trefishtë. Automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë në vendin e quajtur “Ura e Muratit. Burime bëjnë me dije se...

Latest news

- Advertisement -spot_img