- Advertisement -spot_img

TAG

aksident mjet

Aksidenti i frikshëm/ Q-7 shkatërrohet plotësisht në oborrin e banesës, transportohen me urgjencë në Tiranë të rinjtë (Emrat)

Aksident i rëndë në aksin Lushnje-Rrogozhinë. Një automjet Audi Q7, për shkak të shpejtësisë, doli nga autostrada dhe përfundoi në oborrin e një banese...

Mjeti u përplas me bagëtitë në rrugë, ndërron jetë në spital 67-vjeçari

Pas 5 ditësh në gjendje të rëndë ka ndërruar jetë 67-vjeçari nga Saranda, Latif Latifi. Banori i fshatit Gjashtë u plagos rëndë si pasojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img