- Advertisement -spot_img

TAG

aksident vajza

Pse unë shpëtova dhe ti jo….Aksidenti tragjik, 19-vjeçarja postim prekës për mikeshën

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip Smart pas përplasjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj, ka publikuar një mesazh...

Latest news

- Advertisement -spot_img