- Advertisement -spot_img

TAG

aksidentohen dy efektivët

Aksident përballë stadiumit në Elbasan / Dy automjete përplasen me njëra-tjetrën

Nga: Majlida Sharka dhe Fahrije Tabaku Një aksident ka ndodhur në qytetin e Elbasanit përpara disa minutave. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën...

Motori i policisë del nga rruga, aksidentohen dy efektivët

Dy efektivë policie janë aksidentuar në Orikum pasditen e sotme. Motori me të cilin dy efektivët e policisë rrugore po lëviznin nga Radhima në drejtim...

Latest news

- Advertisement -spot_img