Motori i policisë del nga rruga, aksidentohen dy efektivët

0

Dy efektivë policie janë aksidentuar në Orikum pasditen e sotme.

Motori me të cilin dy efektivët e policisë rrugore po lëviznin nga Radhima në drejtim të Orikumit ka dalë nga rruga duke u aksidentuar.

Si pasojë policët janë plagosur dhe aktualisht ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu