- Advertisement -spot_img

TAG

akt kriminal

Efektivi i policisë parandalon krimin, plas sherri në mes të rrugës në Tiranë

Një efektiv policie ka arritur të parandalojë një ngjarje kriminale që mund të kishet ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Dy persona janë përleshur fillimisht...

Baraj reagon për ngjarjen në Theth : Nuk e shoh si një akt kriminal,por si një mesazh

Deputeti socialist Besnik Baraj, i cili hoqi dorë nga politika dhe nuk do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit, ka reaguar për ngjarjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img