- Advertisement -spot_img

TAG

aktor covid

Covid-19 i merr jetën aktorit të njohur

Covid-19 i merr jetën aktorit Fierak Fatmir Xhelilaj në moshën 69-vjeçare. Është ndarë nga jeta një nga simbolet e artit dhe kulturës fierake, aktori i...

Latest news

- Advertisement -spot_img