- Advertisement -spot_img

TAG

aktor i njohur

E braktisi në moshën 8-vjeçare, aktori i njohur publikon foto nga ribashkimi me të ëmën

Hugh Jackman ishte vetëm 8 vjeç kur nëna e tij, Grace McNeil, braktisi familjen në Australi dhe u rikthye në Mbretërinë e Bashkuar. Aktori...

Ulur në karrocë dhe i shoqëruar nga një mjek,çfarë ka ndodhur me Brad Pitt

Aktori i njohur në mbarë botën,Brad Pitt është fotografuar i ulur në një karrocë,i shoqëruar nga një mjek dhe roja e sigurisë.Pitt ka shqetësuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img