- Advertisement -spot_img

TAG

Aktore turke

Humbi jetën në moshën 19-vjeçare, Beren Saat kujton ish-të dashurin e saj

Aktorja turke, Beren Saat e njohur në Shqipëri përmes rolit të “Fatmagyl” ka përkujtuar dashurinë e saj të parë, Efe Güray. Ky i fundit ka...

Aktorja turke bën deklaratën e papritur : Jemi poshtëruar prej vitesh

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur për shqiptarët me rolin e “Maral” në serialin “Dashuri e ndaluar”, ka bërë një deklaratë të fortë lidhur...

Infektohet me Covid aktorja turke e preferuar

Nuk i shpëtoi infektimit të Covid-19, aktorja turke Hazal Kaya. Mësohet se aktorja ka njoftuar simptomat e para, por të lehta dhe është futur...

Latest news

- Advertisement -spot_img