- Advertisement -spot_img

TAG

aktoret

Ja si u bën prindër për herë të dytë në 5 muaj/ Dyshja famshme habit njerëzit

Aktori i famshëm amerikan Alec Baldwin dhe partnerja e tij Hilaria, u bënë prindër për herë të dytë dy javë më parë. Çifti u bekua...

Latest news

- Advertisement -spot_img