- Advertisement -spot_img

TAG

aktori i famshem

Channing Tatum transformohet tërësisht nga vogëlushja e tij

Channing Tatum,aktori i preferuar i shumë vajzave ka vendosur të 'heqi dorë' nga muskujt dhe burrëria vetëm për vogëlushen e tij. E vogla,Everly ka zbukuruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img