- Advertisement -spot_img

TAG

akuza

E goditi në kurriz dhe e dëboi lakuriq nga dhoma ish të dashurën, Ryan Giggs përballet me akuzat e rënda

Ryan Giggs goditi me shkelm në kurriz dhe më pas e dëboi lakuriq nga një dhomë hoteli ish të dashurën e tij gjatë marrëdhënies...

Princ William akuzon rëndë Meghan: Ajo dreq gruaje trajton stafin në mënyrë të pamëshirshme

Për disa vjet rrethi i miqve të dy vëllezërve Princ William e Princ Harry kishin parë prishjen graduale të marrëdhënies me tyre por shpresonin...

I akuzuar për homofobi dhe racizëm, partneri i Billie Eilish kërkon falje

Billie Eilish dhe i dashuri i saj i supozuar, Matthew Vorce janë sulmuar pafund në rrjet dhe arsyeja ka qenë partneri 29-vjeçar i këngëtares. I...

Ra nga ballkoni dhe vdiq menjëherë, shoqet e viktimës: E ka hedhur i fejuari

“E ka vrarë i fejuari, nuk ishte vetëvrasje”, shoqet e 21-vjeçares italo-spanjolle, Elena Livigni Gimenez që vdiq në Ibiza pasi ra nga ballkoni, janë...

Rama akuza të forta ndaj BE: I kemi plotësuar kushtet, është thyer çdo premtim ndaj nesh

Kryeministri Edi Rama së fundmi ka akuzuar krerët e e shteteve të Bashkimit Evropian për bllokimin e pranimit të vendit të tij dhe Maqedonisë...

Ledjana vendos të largohet nga programi, Mevlani tepër i zhgenjyer

Ditën e djeshme Ledjana bëri të ditur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”.  Ajo u shpreh se vendimi i saj për...

“Më filmoi lakuriq” E reja ngre akuza të rënda për aktorin e njohur

Aktori i njohur, Noel Clarke ka qenë në qendër të vëmendjes pas akuzave të aktores, e cila bashkë-luajti me të në një film. Hannah...

Ja akuza që ka ngritur prokuroria e Elbasanit ndaj Arbër Paplekajt për vrasjen e Pjerin Xhuvanit

  Mësohet se ndaj autorit të masakrës së ditës së djeshme në Elbasan, Arbër Papleka, prokuroria pritet të ngrejë akuzën e ‘Vrasjes në rrethana të...

Meta i përgjigjet Ramës: Bablok shkoj në shtëpi kur ti të shkosh në psikiatri!

Presidenti Ilir Meta reagon lidhur me akuzat e kryeministrit Edi Rama se synon të destabilizojë vendin dhe të stimulojë maksimalisht sherr e dasi. Lidheni të...

I akuzuar për krime lufte,ish-komandanti i UÇK-së : Janë akuza qesharake

Në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK) në Hagë ka nisur paraqitja e parë e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të...

Latest news

- Advertisement -spot_img