- Advertisement -spot_img

TAG

akuzim

Meta denoncon qeverinë dhe bashkinë : Të tërhiqen menjëherë

“Qeveria ende në detyrë dhe Bashkia Tiranë duket se me presion e dhunë po përfshijnë brenda planit për prishje edhe prona, që nuk janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img