- Advertisement -spot_img

TAG

alaska

Njihuni me qytetin që deri më 22 janar nuk do të shohë diellin

Një qytet në Alaska i ka thënë “mirupfshim” diellit për dy muajt e ardhshëm, pasi dielli lindi dhe perëndoi në Utqiagvik, i njohur më...

Latest news

- Advertisement -spot_img