- Advertisement -spot_img

TAG

Albcontroll

Kontrollorët e Rinasit apelojnë vendimin e Gjykatës, kërkojnë…

Dy kontrollorët e arrestuar për grevën n Albcontrol në Rinas kërkojnë lirimin nga burgu. Armando Fezga dhe Muhni Mezini u lanë nga Gjykata në arrest...

Balluku flet për greven e AlbControll: pretendimet mbi pagat

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, e ftuar në një emision televiziv, foli mbi grevën e 65 punonjësve të AlbControll. Ajo theksoi se në pretendimet...

Zbulon eksperti: Kontrollorët turq s’mund të nisin punë pa dy javë trajnim

  Dritan Goxhaj, ish-pilot dhe ish-shef i operacioneve të fluturimit ne Autoritetin e Aviacionit Civil në një intervistë, tha se marrja e kontrollorëve nga Turqia...

Latest news

- Advertisement -spot_img