- Advertisement -spot_img

TAG

albi nako

“Donim ta bënim Belën të famshme, ishte e inseknuar”/ Çfarë fshihet pas deklaratës së Albi Nakos në Just Dance

Ditën e djeshme, në emisionin “Just Dance” tërhoqi vëmendje të madhe një konkurrente 40-vjeçare e quajtur Bela. Bela befasoi të gjithë me performancën, dhe...

Pse Dojna Mema vendosi të mos reagojë ndaj kritikave për “Just Dance”

Ditën e sotme në programin “Just Dance” konkurroi një 40-vjeçare, që i habiti të gjithë me energjinë e saj. Mirëpo performanca e saj nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img