- Advertisement -spot_img

TAG

album i ri

Bebe Rexha shijon suksesin e parë me albumin e ri, ja kë lë pas

Ka vetëm pak ditë që ka publikuar albumin e ri muzikor dhe Bebe Rexha po shijon suksesin e parë. “Beter Mistakes” përmban 13 këngë...

Latest news

- Advertisement -spot_img